İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Koşulları

TÜKETİCİ HAKLARI – CAYMA – İPTAL İADE KOŞULLARI


GENEL:

1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve ilgili sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.

KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER:

2.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından Satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde ödemeyi SATICI'ya tekrar ödemek zorundadır.

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:

3.Satıcı'nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı'ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:

4.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; her türlü özelliği aşınma leke vb. sorunlu bir bölümünü aslı gibi sunulan halinde edemezse teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin incelemiş ve tam sorunsuz olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle kullanmak zorundadır. 

5.SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ:

ŞİRKET

ADI/UNVANI: Son Yazılım Bilişim Hizmetleri - OZAN ÖZ

EPOSTA: bilgi@istanbulutu.com

TEL: 0212 909 96 86

CAYMA HAKKININ SÜRESİ:

6.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI' ya aittir.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!